Narożniki

Wyświetlanie jednego wyniku

Zaprojektowanie wnętrza, które będzie spełniać wszystkie nasze potrzeby, to nie lada wyzwanie. Należy wziąć pod uwagę nie tylko osobistą wizję tego, jak ma wyglądać wymarzony efekt końcowy, ale także pojawiające się ograniczenia, na przykład niedużą przestrzeń. W tym wypadku skorzystać można z wielu nowoczesnych rozwiązań w postaci mebli wielofunkcyjnych. Do tej grupy zdecydowanie należą niezastąpione narożniki.

Kanapy narożne wyróżniają się swym kształtem, który umożliwia wytworzenie przytulnej, zamkniętej przestrzeni do wypoczynku. Główną zaletą narożnika jest oszczędność miejsca przy jednoczesnej możliwości pomieszczenia wielu osób. Standardowo zajmuje on mniej przestrzeni niż np. zestaw sofy z dwoma fotelami. Jest to mebel wyjątkowo praktyczny, natomiast nasze modele fantastycznie wkomponują się w pokoje o nowoczesnym wystroju.

Rozkładane narożniki – wspaniałe kanapy narożne z funkcją spania. Co znajduje się w naszym asortymencie?

Zajmujemy się sprzedażą produktów od świetnych zagranicznych producentów, między innymi z Niemiec. Wysoka jakość mebli znajdujących się w naszym asortymencie jest niezaprzeczalnie dostrzegalna już przy pierwszym rzucie oka. Posiadamy szeroki wybór modeli kanap narożnych o różnych materiałach, kolorach, rozmiarach i funkcjach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zaaranżuj salon swoich marzeń!

Zapewniamy naszym klientom dostęp do narożników pierwszorzędnej jakości. Kanapy rogowe nie tylko wyglądają znakomicie na tle modernistycznie udekorowanego pomieszczenia, ale też cechują się praktyczną wielofunkcyjnością. Narożniki łączą w sobie zalety sofy i fotela – mogą służyć zarówno do dziennego wypoczynku, jak i do długiego snu. Kanapy narożne do spania można rozłożyć, by zapewnić sobie wygodne posłanie, na którym zmieścić się może nawet kilka osób. W dzień natomiast narożnik składa się i w ten sposób posiadamy wielofunkcyjny mebel, zajmujący niewielką przestrzeń.

Dlaczego narożniki bywają tak częstym wyborem konsumentów? Najważniejsze zalety kanap rogowych.

Jak już zatem przedstawiliśmy, narożniki wyróżniają się na tle innych mebli wypoczynkowych tym, że zajmują niewielką przestrzeń w stosunku do ilości osób, które mogą pomieścić. Kanapy narożne są często wykorzystywane na przyjęciach z większą liczbą gości, ponieważ w zależności od modelu zmieścić się na nich może nawet osiem osób. Narożniki łączą w sobie funkcję sofy i fotela, służąc zarówno do siedzenia, jak i leżenia podczas dłuższego wypoczynku. Jednocześnie zajmują mniej miejsca niż wymieniony zestaw.

Ponadto, w naszym sklepie dostępne są też kanapy narożne z funkcją spania, na których można solidnie wypocząć. Zdecydowanie uratują nas w sytuacji, w której niespodziewanie odwiedza nas krewny czy też spotkanie ze znajomym przedłużyło się do późna. Wtedy bowiem możemy zaproponować gościowi w pełni komfortowy wypoczynek.

Niezastąpiony narożnik modułowy – spersonalizuj swój mebel do własnych potrzeb.

Meble modułowe, zwane też „systemowymi”, cechują się tym, że można je dowolnie zestawiać i dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Opcja przestawiania, odczepiania czy dostawiania części otwiera nowe perspektywy przy aranżacji wymarzonego wnętrza. Tak też działa narożnik modułowy. Dzięki możliwości konfiguracji możesz dostosować mebel do kształtu i rozmiarów pomieszczenia w taki sposób, aby służył Ci najlepiej i dostarczał największą wygodę.

Narożnik modułowy, w jaki możesz zaopatrzyć się w naszym sklepie, nie tylko da Ci ogrom możliwości aranżacyjnych, ale też z pewnością znakomicie wkomponuje się w przestrzeń Twojego nowoczesnego mieszkania czy domu. Oferowane przez nas meble odznaczają się ponadczasowością, którą zawdzięczają prostocie, fantastycznie współgrającej z wystrojem eleganckim, modernistycznym czy minimalistycznym.

Wybierz taką kanapę rogową, która dostarczy Ci maksymalną satysfakcję. Uważamy, że narożniki modułowe zasługują w tym wypadku na szczególną uwagę ze względu na pokonywanie ograniczeń, dzięki czemu projektowanie przytulnego, perfekcyjnego wnętrza staje się prostsze.

Jaki narożnik wybrać do salonu? Masz problem z podjęciem decyzji i sądzisz, że potrzebujesz porady eksperta? Skontaktuj się z nami!

Każdemu, kto zajmuje się aranżacją salonu, zależy na stworzeniu perfekcyjnej przestrzeni do wypoczynku. Miejsce to powinno być nie tylko atrakcyjne, ale i funkcjonalne. W dodatku, wybór między wieloma dostępnymi modelami narożników może okazać się wyjątkowo kłopotliwy. W takim wypadku skorzystaj z pomocy naszych projektantów.

Oferujmy usługi ekspertów przy aranżacji przestrzeni i z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez proces projektowania własnego kącika wypoczynkowego. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję przy wyborze mebli oraz ich konfiguracji z innymi elementami pomieszczenia. Niewielka leżanka czy kanapa narożna skórzana z funkcją spania – bez względu na Twoje potrzeby, w naszym sklepie z pewnością zaopatrzysz się w to, czego pragniesz, a nasi eksperci pomogą Ci osiągnąć cel, jakim jest stworzenie salonu idealnego.

Nie zwlekaj więc i już dziś zapoznaj się z naszym asortymentem. Gwarantujemy pełnię satysfakcji z naszych narożników, które zdecydowanie sprawdzą się w Twoim nowoczesnym salonie.

Potrzebujesz konsultacji?
Zadzwoń do nas: +48 509 548 007