O nas

Mamy dla Ciebie inspiracje i meble, których szukasz od dawna. Polska to nie jedyny w świecie producent wysokiej jakości mebli. Masz wrażenie, że we wszystkich sklepach widzisz wciąż te same marki i produkty? Zgadza się. Forma Plus Funkcja to miejsce dla osób oczekujących nietypowych rozwiązań, znudzonych ofertą popularnych, polskich fabryk meblowych.

Michał, założyciel sklepu i właściciel firmy budowalnej FORM-BUD, od wielu lat obserwuje inwestorów i mieszkańców, którzy wyposażają kolejne wnętrza w różnego rodzaju meble i zabudowy. Przekonuje ich do równie wysokiej jakości alternatywnych produktów europejskich. Meble niemieckie czy duńskie wyróżniają się formą oraz funkcjonalnością, dzięki czemu są w stanie zaspokoić gust osób o wyższych preferencjach. Co więcej, w sklepie Forma Plus Funkcja, produkty zagranicznych producentów kupujesz bezpośrednio w Polsce, tak jak w lokalnym sklepie. Płatności możesz dokonać w złotówkach lub w euro. 

Wymagającym zadaniem stojącym przed Michałem jest wyszukiwanie i selekcja nowych dostawców, którzy wpasują się w wizje firmy, będą oferować produkty klasy premium oraz pozwolą użytkownikom realizować bliskie Michałowi wartości, takie jak: zero waste, życie w zgodzie z naturą czy użytkowanie produktów hand made. 

W ofercie produktowej Forma Plus Funkcja znajdziesz wygodne sofy, fotele i pufy marek Vetsak oraz SackIT, które dzięki dostępnym poszyciom wodoodpornym bez obaw postawisz na tarasie lub w ogrodzie. Poznając możliwości rozwiązań od Muller-a czy Franz Fertig odmienisz swój pogląd na meble użytkowe, funkcjonalne i do przechowywania takie jak: komody, stoliki, szafki czy nawet łóżka i systemy do sypialni. Elegancko i funkcjonalnie urządzisz swój dom, gabinet lub biuro oraz nadasz finalnego wykończenia dzięki nowoczesnym dodatkom i akcesoriom typu: lampy, fototapety czy obrazy. Niektóre z nich to niepowtarzalne, tym razem polskie produkcje. 

Forma Plus Funkcja pomoże Ci również na etapie projektowania wnętrz, generalnego wykonawstwa oraz urządzenia pod klucz, dzięki czemu projekt „dom” będzie dla Ciebie przyjemnością.

Odkryj nowe możliwości, które są dla Ciebie dostępne.