Jakie marki u nas znajdziesz?

Niemiecki producent tapicerowanych mebli – Franz Fertig – definiuje na nowo użytkową ergonomię mebla z estetyczną formą. Nie ma tu wymuszonych kompromisów pomiędzy akceptowalnym wyglądem a znośnym komfortem. Produkty od Franz Fertig są regularnie nagradzane na rynku niemieckich i europejskich aranżatorów wnętrz, co pokazuje wysoką jakość, praktyczną użyteczność i elegancki wygląd mebli.

Meble Tojo to szeroka oferta produktowa, która obejmuje produkty do sypialni, pokoju dziecięcego, garderoby i salonu. Każdy produkt opatrzony brandem Tojo poddany został specjalnemu procesowi obróbki połączonej z recyklingiem. Dzięki temu regały, komody i stoły od niemieckiego producenta zachwycają swoją trwałością, wzornictwem i przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami.

Praktyczne rozwiązania, ergonomia użytkowania i atrakcyjne wzornictwo – te trzy hasła najlepiej definiują produkty od Müller Möbel. Co istotne, każda osoba wymagająca wysokiej jakości i estetyki znajdzie w sklepie mebel na miarę swoich oczekiwań. Jak piszą właściciele firmy, w Müller Möbel każde z pięciu dotychczasowych pokoleń znajdzie coś, co da im zachwyt i inspirację do wnętrza.

Proponujemy Państwu kolekcję stolików, sof, bean bagów, foteli typu sako i innych akcesoriów duńskiej firmy SACKit. Meble odznaczają się wysoką trwałością, odpornością na zniszczenia mechaniczne i nienagannym wykończeniem. Całość zwraca uwagę atrakcyjnym designem i minimalistyczną formą, która każdemu się spodoba. Meble i akcesoria od SACKit tworzone są z myślą o komfortowym użytkowaniu przez każdą osobę, niezależnie od wieku, płci czy stylu życia.

Play Wood Works to jedna z dwóch polskich marek dostępnych w naszym portfolio. Znajdziesz tu wyjątkowe produkty ze sklejki, które nie tylko pełnią swoje funkcję ale same w sobie mogą stanowić piękne ozdoby i dekoracje w Twoim domu. Wśród produktów tej marki, szczególnie warto zwrócić uwagę na hokery, dostępne w wielu wariantach, zestawy dla dzieci, stoły oraz szereg dodatków, takich jak stojaki na wino czy misko – stoły dla zwierząt. Zobacz połączenie światowych pomysłów z rzemieślniczą pracą. 

Produkty z Carogroup to perełka wśród naszych dodatków a zarazem druga z polskich marek dostępnych w naszym sklepie. Dzięki nim, przeniesiesz wnętrza swojego domu na zupełnie inny poziom. To kolekcja niezwykłych fototapet, wykonywanych w naszych okolicach, na jednej z najdokładniejszych maszyn drukarskich. Fototapety, parawany i obrazy oddają w niezwykle realistyczny sposób różne miejsca, krajobrazy, naturę czy zwierzęta, dzięki czemu nawet pojedyncza ściana może okazać się ulubionym miejscem w Twoim domu.