Jakie marki u nas znajdziesz?

Gdybyśmy chcieli streścić całą ideę i gamę produktów od niemieckiej firmy Vetsak w jednym słowie, nasz wybór padłby na „komfort”. Vetsak specjalizuje się w produkcji modułowych sof i bean bagów, czyli specjalnych worków do siedzenia wypełnionych miękką pianką. Sercem sof i bean bagów jest specjalne wypełnienie – Memory Foam, które dopasowuje się do postury siedzącej osoby.

Niemiecki producent tapicerowanych mebli – Franz Fertig – definiuje na nowo użytkową ergonomię mebla z estetyczną formą. Nie ma tu wymuszonych kompromisów pomiędzy akceptowalnym wyglądem a znośnym komfortem. Produkty od Franz Fertig są regularnie nagradzane na rynku niemieckich i europejskich aranżatorów wnętrz, co pokazuje wysoką jakość, praktyczną użyteczność i elegancki wygląd mebli.

Meble Tojo to szeroka oferta produktowa, która obejmuje produkty do sypialni, pokoju dziecięcego, garderoby i salonu. Każdy produkt opatrzony brandem Tojo poddany został specjalnemu procesowi obróbki połączonej z recyklingiem. Dzięki temu regały, komody i stoły od niemieckiego producenta zachwycają swoją trwałością, wzornictwem i przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami.

Praktyczne rozwiązania, ergonomia użytkowania i atrakcyjne wzornictwo – te trzy hasła najlepiej definiują produkty od Müller Möbel. Co istotne, każda osoba wymagająca wysokiej jakości i estetyki znajdzie w sklepie mebel na miarę swoich oczekiwań. Jak piszą właściciele firmy, w Müller Möbel każde z pięciu dotychczasowych pokoleń znajdzie coś, co da im zachwyt i inspirację do wnętrza.

Proponujemy Państwu kolekcję stolików, sof, bean bagów, foteli typu sako i innych akcesoriów duńskiej firmy SACKit. Meble odznaczają się wysoką trwałością, odpornością na zniszczenia mechaniczne i nienagannym wykończeniem. Całość zwraca uwagę atrakcyjnym designem i minimalistyczną formą, która każdemu się spodoba. Meble i akcesoria od SACKit tworzone są z myślą o komfortowym użytkowaniu przez każdą osobę, niezależnie od wieku, płci czy stylu życia.