Müller Möbel to firma ciesząca się dużym zaufaniem na rynku niemieckim wynikającym ze swojego niekwestionowanego doświadczenia. Studio założone zostało przez Gerharda Oetkena w Bockhorn ponad 150 lat temu. Nieco rewolucyjny pomysł rezygnacji z ozdobników i ręcznych zdobień spotkał się z aprobatą dekoratorów wnętrz i od półtora wieku nieprzerwanie zachwyca każdego, kto ma okazję kupić meble w Müller Möbel.

Wysoka jakość wykonania

Praktyczne rozwiązania, ergonomia użytkowania i atrakcyjne wzornictwo – te trzy hasła najlepiej definiują produkty od Müller Möbel.

Co istotne, każda osoba wymagająca wysokiej jakości i estetyki znajdzie w sklepie mebel na miarę swoich oczekiwań. Jak piszą właściciele firmy, w Müller Möbel każde z pięciu dotychczasowych pokoleń znajdzie coś, co da im zachwyt i inspirację do wnętrza.

Nasi projektanci

Za proces projektowania mebli odpowiadają trzy niezależne podmioty: duet designerski kaschkasch z minimalistycznym podejściem, ceniony projektant wnętrz z ponad 50-letnim doświadczeniem Rolf Heide i wielokrotnie nagradzany projektant Felix Stark.

Ten unikalny koncept sprawia, że Müller Möbel może zaproponować łóżka, regały, szafy, komody i sekretarzyki w zróżnicowanych wymiarach i ciekawych odsłonach.

Niezależność i piękno

Müller Möbel zachwyca swoją jakością oraz umiejętnością łączenia piękna i trwałości mebli do salonu, sypialni czy gabinetu.

Warto podkreślić, że zdecydowana większość mebli podlega modyfikacjom i dopasowaniu do indywidualnych potrzeb. W ten sposób łóżko może zawierać sam stelaż, a może też być dołączony do niego materac, zintegrowane stoliki nocne oraz inny niż w standardzie kolor lakieru.

Poznaj produkty Müller Möbel