Projektowanie wnętrz

Zaprojektujemy i umeblujemy Twoje wnętrze.

Decydując się na wykończenie wnętrza, oczekujemy wyjątkowego efektu i aranżacji zgodnej z naszym pomysłem. Często jednak pierwotnie ustalona koncepcja zostaje poddana pod wątpliwość w momencie, gdy obejrzymy pełen katalog produktów dostępnych na rynku. Nierzadko stajemy przed dylematami, w których musimy zrezygnować z faktycznie podobającego się nam mebla na rzecz zachowania spójności aranżacyjnej. Aby nie żałować wyboru, a z drugiej strony podjąć faktycznie dobrą decyzję, warto skorzystać z naszej usługi projektowania wnętrz.

Korzyści

Wiele osób w dalszym ciągu zadaje sobie pytanie, czy projektowanie wnętrz przez architekta jest dobrą inwestycją. Jako przedsiębiorstwo znające branżę meblarską od podszewki jesteśmy przekonani, że współpraca z dobrym architektem to jedna z najtrafniejszych decyzji. Przemawia za tym szereg zalet, wśród których warto wyróżnić następujące korzyści:

Kompleksowość

projektowanie wnętrz to nie tylko propozycja aranżacji wnętrza, ale także faktyczne umeblowanie pomieszczeń wraz z wyborem mebli i odpowiednim układem w dostępnej przestrzeni.

Doświadczenie

osoby specjalizujące się w swoim zawodzie łączą wiedzę teoretyczną popartą konkretną ścieżką edukacyjną z doświadczeniem zdobytym przez lata swojej pracy.

Rozwiązania problemów

niektóre mieszkania ze względu na niewielki metraż lub nieustawne usytuowanie pomieszczeń wymagają fachowej wiedzy i zdolności projektowej, którymi dysponuje projektant wnętrz.

Oszczędność czasu

wiele osób ze względu na natłok zajęć nie jest w stanie w pełni skupić się na projekcie; architekt wnętrz wykona swoje zlecenie niezależnie od czasu, jakim właściciel faktycznie dysponuje.

Ponadczasowość

dzięki doświadczeniu zawodowemu i znajomości trendów architekci są w stanie wykonać projekt wnętrza w taki sposób, by za kilkanaście lat przestrzeń wciąż cieszyła oko inwestora.

Pewność założeń

każdy, kto choć raz remontował mieszkanie samodzielnie wie, że końcowe koszty prawie zawsze przerastają szacunki; przy współpracy z projektantem wnętrz ten problem nie występuje

Powyższe przykłady nie stanowią katalogu zamkniętego benefitów, które zaobserwować można przy zatrudnieniu projektanta wnętrz.

Każda osoba jest w stanie odkryć ważną dla siebie korzyść, która ostatecznie przekona do podjęcia współpracy z doświadczonym architektem. Nie bez znaczenia pozostaje aspekt finansowy takiego przedsięwzięcia; mimo iż zatrudnienie specjalistów wiąże się z wydatkiem gotówki, to całość należy potraktować jako inwestycję na lata. Pamiętajmy, że doświadczony projektant wnętrz nie od dziś funkcjonuje na rynku, przez co doskonale wie, w których sklepach warto nabyć towar, by spełnić oczekiwania klientów, a jednocześnie nie przepłacać. Podobną filozofię wyznajemy w naszej firmie, doceniając osoby, które decydują się na kompleksową współpracę z architektami.

Przy skorzystaniu z naszej oferty proponujemy upusty i rabaty na całość zakupów, dzięki czemu uzyskają Państwo estetycznie wykończone wnętrze w indywidualnej cenie.

Jak skorzystać z usług projektanta wnętrz?

Mamy przyjemność zaproponować Państwu współpracę z najlepszymi projektantami, którzy doskonale rozumieją potrzeby Klientów i znakomicie interpretują produkt, z którym pracują. Na dzień dzisiejszy projektowanie wnętrz możliwe jest w Zielonej Górze oraz Wrocławiu – tym regionem opiekuje się Elwira Szczęchowska. 

Pracujemy nad poszerzeniem współpracy o kolejne miejscowości, by projektowanie wnętrz było dostępne w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Białymstoku, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy i Lublinie. Zachęcamy zainteresowanych architektów do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszym sklepem, by w trakcie kontaktu przedstawić perspektywy i oczekiwania wobec wzajemnej współpracy.