Tojo to niemiecki producent mebli, który kładzie silny akcent na ochronę środowiska i działanie proekologiczne. Dostarczanie atrakcyjnych wizualnie i komfortowych w użytku mebli bez uszczerbku na środowisku to najistotniejszy cel działalności tego producenta. Już na etapie projektowania meble te tworzone są z myślą o redukowaniu śladu węglowego przy zachowaniu walorów praktycznych i estetycznych.

Rozwiązania przyjazne środowisku

Meble Tojo to szeroka oferta produktowa, która obejmuje produkty do sypialni, pokoju dziecięcego, garderoby i salonu.

Każdy produkt opatrzony brandem Tojo poddany został specjalnemu procesowi obróbki połączonej z recyklingiem. Dzięki temu regały, komody i stoły od niemieckiego producenta zachwycają swoją trwałością, wzornictwem i przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami.

Nowatorskie formy

Już na pierwszy rzut oka zauważymy w meblach Tojo lekkość, świeżość i niekonwencjonalne formy. Jest to efekt współpracy z zespołem młodych projektantów, którzy zaskakują swoją otwartą głową i pomysłowością.

Pomysłom tym daleko do monotonii i kiczu – tutaj otrzymujemy nietuzinkowy koncept, który sprawdzi się w wielu rozmaitych aranżacjach. Meble od niemieckiego producenta Tojo poza walorem użytkowym stanowią swoistą dekorację pomieszczenia.

Do różnych wnętrz

Meble Tojo, doskonale sprawdzą się w domowych przestrzeniach: w salonie, biblioteczce, garderobie czy sypialni. To także świetne wyposażenie przestrzeni firmowych: poczekalni, gabinetów czy showroomów.

Gładkie, płynne formy osadzone na lekkich wspornikach nadają wnętrzu elegancji i niepowtarzalnego charakteru. Przy wszystkich swoich walorach estetycznych należy zwrócić uwagę na wygodę i ergonomię użytkowania mebli. Całość tworzy inteligentne, użyteczne i atrakcyjnie wizualne połączenie w zgodzie z naturą.