Sprawdź jakie
usługi oferujemy

sprzedaz_mebli_forma_funkcja

Sprzedaż mebli obiektom komercyjnym

Współpracujemy z najlepszymi markami produkującymi meble na zachodzie Europy.
Chcesz urządzić swoje obiekty, biura czy gabinety w unikatowe produkty robione specjalnie na zamówienie? Skontaktuj się z nami!
projektowanie_aranzacja_wnetrz_forma_plus_funkcja

Projektowanie, aranżacja wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz. Chcemy być obecni przy tworzeniu przestrzeni Dla Ciebie od samego początku aż do końca. Usprawni to wiele procesów zachodzących podczas inwestycji. Z naszego punktu widzenia, poprawi to również komunikację oraz przyśpieszy czas realizacji projektu.
Oferujemy również naszym klientom projektowanie oraz montaż kuchni. Niewątpliwie jest to trudne ale i najważniejsze pomieszczenie w domu. To tutaj toczy się życie. W projektowaniu przestrzeni kuchennych, specjalizujemy się w niemieckich, włoskich oraz marki własnej, wyprodukowanej w Polsce.
uslugi_remontowe_forma_funkcja

Usługi remontowo budowlane

Chcemy aby Twój projekt był przez nas monitorowany od samego początku aż do jego skończenia. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży, co pozwoli uniknąć błędów oraz opóźnień . Będziemy nadzorować, zlecać poprawki oraz razem z Tobą odbierać projekt.
uslugi-ogolnobudowlane-forma-plus-funkcja

Usługi ogólnobudowlane

Doświadczenie oraz zdobyte wykształcenie pozwala nam oferować Tobie, wszelkie usługi ogólnobudowlane. Dom? Elewacja? A może większy remont? Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. Chcemy, abyś nie musiał martwic się o kolejne ekipy , na których nie możesz polegać ani polecać ich innym.
konstrukcje_drewniane_forma_funkcja

Konstrukcje drewniane

Podobają Ci się drewniane konstrukcje? Dom, altana czy garaż? Skontaktuj się z nami. Wyliczymy, zaprojektujemy i wykonamy Tobie Twój wymarzony projekt. Dla nas sezon trwa cały rok. Dostęp do bardzo dobrego jakościowo drewna oraz usługi CNC związane z jego obróbką dają bardzo duży wachlarz możliwości.

Dowiedz się więcej
Waluta
EUR Euro