Gdybyśmy chcieli streścić całą ideę i gamę produktów od niemieckiej firmy Vetsak w jednym słowie, nasz wybór padłby na „komfort”. Vetsak specjalizuje się w produkcji modułowych sof i bean bagów, czyli specjalnych worków do siedzenia wypełnionych miękką pianką. Sercem sof i bean bagów jest specjalne wypełnienie – Memory Foam, które dopasowuje się do postury siedzącej osoby.

Odwaga i nowoczesność

Założyciel i szef przedsiębiorstwa Vetsak – Max Gasnow – kieruje swój produkt do osób, które poszukują wygody, a w imię poszukiwań mają odwagę do kwestionowania statusu quo. Objawia się to przede wszystkim w zastąpieniu klasycznego, salonowego fotela i narożnika bean bagiem i modułową sofą.

Relaksu z meblami Vetsak możesz zaznać wszędzie: w gabinecie z książką w ręku, w salonie przed telewizorem, a nawet w ogrodzie czy na tarasie.

Na świeżym powietrzu

Bean bagi i sofy modułowe oferowane są w zróżnicowanych rozmiarach, kolorach i materiałach poszyć. Siedziska jedno- i dwuosobowe, jednolite i wielobarwne, wykonane ze sztruksu, flokati, skóry czy tkaniny obiciowej velvet. Meble od Vetsak w naszym sklepie dostępne są w wersji klasycznej, czyli indoor oraz wzmacnianej i odpornej na warunki atmosferyczne, czyli outdoor.

Wypoczynek zaczyna się w głowie

Podobnie jak założyciele Vetsak uważamy, że każda osoba zasługuje na wyjątkowy komfort i relaks na co dzień. Chwila wytchnienia w dopasowanym do naszego ciała siedzisku sprawi, że nawet najtrudniejszy dzień w pracy i najcięższe obowiązki domowe odejdą w niepamięć.

Nie sposób porównać tych produktów do klasycznych worków sako ani zwykłych kanap, gdyż konstrukcja bean bagów i sof modułowych gwarantuje relaksujący wypoczynek.

Poznaj produkty Vetsak