Skandynawskie meble słyną z estetycznego wykonania i ergonomicznych rozwiązań. Doskonałym tego przykładem jest duński SACKit – kameralne studio designerskie, które dodatkowo wytwarza swoje meble. Ten ruch pozwala projektantom uzewnętrznić swoje pomysły, tworząc meble dopasowane do zróżnicowanych stylów aranżacyjnych.

Stawiamy na jakość

Spoglądając na ofertę katalogową SACKit zauważymy, że świetny wygląd idzie w parze z solidnym wykonaniem.

Właściciele studia przyznają, że ich pomysłem na sukces jest tworzenie tylko takich produktów, które sami chcieliby używać lub wstawić do swoich wnętrz. Jak się okazuje, to doskonały przepis na piękne, designerskie mieszkania dla osób, które wymagają estetyki i najwyższej jakości.

Minimalizm i funkcjonalność

Minimalistyczny, lecz funkcjonalny design, stonowane kolory i łagodne kształty sprawiają, że meble od SACKit doskonale sprawdzają się w wielu kompozycjach. Niezależnie od tego, czy urządzamy dom w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy industrialnym, bean bagi, stoliki, fotele i inne akcesoria SACKit doskonale dopełnią aranżację wnętrza. Meble te świetnie sprawdzą się także w przestrzeni pracowniczej, stanowiąc wyposażenie gabinetów czy pokojów odpoczynku.

Różnorodność form

Proponujemy Państwu kolekcję stolików, sof, bean bagów, foteli typu sako i innych akcesoriów duńskiej firmy SACKit.

Meble odznaczają się wysoką trwałością, odpornością na zniszczenia mechaniczne i nienagannym wykończeniem. Całość zwraca uwagę atrakcyjnym designem i minimalistyczną formą, która każdemu się spodoba. Meble i akcesoria od SACKit tworzone są z myślą o komfortowym użytkowaniu przez każdą osobę, niezależnie od wieku, płci czy stylu życia.

Poznaj produkty SACKit