Hasłem przewodnim Plywood Project jest funkcjonalność i prosta forma. Darek I Kasia tworzą wspaniałe meble w skandynawskim stylu. To meble ze sklejki z wysokim poczuciem estetyki. Charakterystyczne kształty mebli oraz możliwość wielu kombinacji sprawiają, że te meble odnajdą się świetnie w każdym domu.

Wykończenie i detal

Proces produkcji mebli od Plywood Project można podzielić na dwa etapy: mechaniczne wycinanie poszczególnych elementów mebli oraz ręczne szlifowanie i olejowanie. Drugi etap jest najbardziej precyzyjny i czasochłonny, wymaga pełnego skupienia i uwagi, co przekłada się na jakość wykonywanych mebli. To właśnie wykończenie i detal wyróżniają je wśród innych i odróżniają od masowej produkcji.

Właściciele starają się, aby meble były dopracowane w najmniejszym szczególe, a każdy stworzony mebel traktują jak własne małe dziecko.

Dopasowane do każdego wnętrza

System mebli Plywood Project, oparty na charakterystycznych nogach o różnych wysokościach, można wykorzystać w niezliczonej liczbie wariantów. Ręcznie robione meble najwyższej jakości, prezentują się fantastycznie zarówno w salonie, kuchni czy pokoju dziecięcym. Wybierz meble dopasowane do własnych potrzeb i ciesz się nimi przez lata.

Klasyczna nowoczesność

Meble Plywood Project to nowoczesne spojrzenie na klasyczny, nowoczesny styl skandynawski. W zależności od koloru wykończenia będzie komponować się w różnych przestrzeniach, od minimalistycznych po loft vintage.

Meble Plywood Project tworzą niezwykły klimat każdego pomieszczenia w którym się znajdują.

 

Poznaj produkty Plywood Project

No product matching your criteria.