Play Wood Works to jedna z dwóch polskich marek w naszej ofercie. Spotkasz tu wyjątkowe meble ze sklejki, które same w sobie mogą być ozdobą wnętrza Twojego domu. Sprawdź czym jeszcze Cię zaskoczą.

Sklejka

Play Wood Works to meble i akcesoria dekoracyjne wykonane ze sklejki. Tworząc swoje produkty, marka Play Wood Works kładzie nacisk na fascynujący, a jednocześnie uporządkowany przekrój użytego materiału. Produkty cechuje skromność i konsekwencja formy. Sklejka daje niezliczone możliwości wyboru wzorów i kompozycji. Pasja z jaką Play Wood Works realizuje pomysły oraz ręczne wykonanie gwarantuje niepowtarzalność produktów.

W duchu Zero Waste

Komponenty, które używane są przez Play Wood Works do tworzenia produktów, w większości pochodzą z odpadów produkcyjnych. Często odpady powstające w jednym projekcie stają się podstawą dla innego. Dla Play Wood Works los naszej planety jest bardzo ważny, dlatego materiały używane do produkcji są nietoksyczne i ekologiczne.

Niesamowite dodatki

W ofercie Play Wood Works znajdziemy nie tylko meble, ale również mnóstwo dodatków. Stojaki na wino, stojaki na miski dla zwierząt, czy lampy to tylko niektóre z nich. Tak fantastyczne dodatki idealnie potrafią dopełnić każde wnętrze i nie muszą być wcześniej specjalnie do niego projektowane. Wystarczy, że spodoba Ci się forma danego produktu a na pewno znajdzie się miejsce w Twoim domu, które nią podkreślisz. 

 

Poznaj produkty Play Wood Works