Niemiecki producent tapicerowanych mebli – Franz Fertig – definiuje na nowo użytkową ergonomię mebla z estetyczną formą. Nie ma tu wymuszonych kompromisów pomiędzy akceptowalnym wyglądem a znośnym komfortem. Produkty od Franz Fertig są regularnie nagradzane na rynku niemieckich i europejskich aranżatorów wnętrz, co pokazuje wysoką jakość, praktyczną użyteczność i elegancki wygląd mebli.

Tradycja i nowoczesność

Przedsiębiorstwo Franz Fertig prowadzone jest już przez piąte pokolenie dziedziców Franza Antona Fertiga – stolarza i tapicera, zarazem założyciela firmy.

Biznes przekazywany z ojca na syna połączony z nowym doświadczeniem sprawia, że studio to jest cenione nie tylko w Niemczech, ale i w całej Europie. Sofy i fotele od Franz Fertig doskonale dopasowują się do aranżacji nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale także w siedzibach przedsiębiorstw.

Perfekcjonizm i elegancja

Każdy mebel produkcji tegoż studia to szacunek dla estetycznych, eleganckich form oraz najwyższe standardy produkcyjne. Perfekcjonizm wpisany w DNA przedsiębiorstwa widoczny jest w każdym, nawet najmniejszym detalu sofy, fotela czy dodatków.

Na sukces przedsiębiorstwa i wysoką jakość mebli składają się także surowce i tkaniny – te pozyskiwane są od lokalnych producentów z landu Hesja, gdzie mieści się siedziba Franz Fertig.

Personalizacja i uniwersalizm

Stonowane barwy obić i uniwersalne kształty sprawiają, że do każdego wnętrza znajdzie się idealne siedzisko w sklepie Forma plus Funkcja.

Co istotne, większość sof dostępnych w naszym sklepie można personalizować poprzez dodanie funkcjonalności, takich jak chociażby skrzynia na pościel czy rozkładane podłokietniki. Dzięki temu zyskujemy mebel, który może pełnić funkcję komfortowego spania czy wypoczynkowego szezlonga.

Poznaj produkty Franz Ferting

No product matching your criteria.