Franz Fertig – producent tapicerowanych mebli

Niemiecki producent tapicerowanych mebli – Franz Fertig – definiuje na nowo użytkową ergonomię mebla z estetyczną formą. Nie ma tu wymuszonych kompromisów pomiędzy akceptowalnym wyglądem a znośnym komfortem. Produkty od Franz Fertig są regularnie nagradzane na rynku niemieckich i europejskich aranżatorów wnętrz, co pokazuje wysoką jakość, praktyczną użyteczność i elegancki wygląd mebli.

Tradycja i nowoczesność

Przedsiębiorstwo Franz Fertig prowadzone jest już przez piąte pokolenie dziedziców Franza Antona Fertiga – stolarza i tapicera, zarazem założyciela firmy.

Biznes przekazywany z ojca na syna połączony z nowym doświadczeniem sprawia, że studio to jest cenione nie tylko w Niemczech, ale i w całej Europie. Sofy i fotele od Franz Fertig doskonale dopasowują się do aranżacji nie tylko w przestrzeni mieszkalnej, ale także w siedzibach przedsiębiorstw.

Franz Fertig – Perfekcjonizm i elegancja

Każdy mebel produkcji tegoż studia to szacunek dla estetycznych, eleganckich form oraz najwyższe standardy produkcyjne. Perfekcjonizm wpisany w DNA przedsiębiorstwa widoczny jest w każdym, nawet najmniejszym detalu sofy, fotela czy dodatków.

Na sukces przedsiębiorstwa i wysoką jakość mebli składają się także surowce i tkaniny – te pozyskiwane są od lokalnych producentów z landu Hesja, gdzie mieści się siedziba Franz Fertig.

Personalizacja i uniwersalizm

Stonowane barwy obić i uniwersalne kształty sprawiają, że do każdego wnętrza znajdzie się idealne siedzisko w sklepie Forma plus Funkcja.

Co istotne, większość sof dostępnych w naszym sklepie można personalizować poprzez dodanie funkcjonalności, takich jak chociażby skrzynia na pościel czy rozkładane podłokietniki. Dzięki temu zyskujemy mebel, który może pełnić funkcję komfortowego spania czy wypoczynkowego szezlonga.